O Kancelarii
Home » O Kancelarii

Witamy Państwa na stronie internetowej Kancelarii Doradztwa Podatkowego TKTax.

 

KDP TKTax jest podmiotem świadczącym usługi doradztwa podatkowego. Specjalizujemy się w reprezentowaniu naszych Klientów w sporach toczonymi z  organami podatkowymi oraz przed sądami administracyjnymi. Ponadto wspomagamy merytorycznie w codziennej pracy osoby zajmujące się rozliczaniem podatków oraz ich wymiarem poprzez udzielanie porad prawnych, sporządzanie opinii prawnych, audyty podatkowe.

 

Naszym nadrzędnym celem jest dążenie do pełnej satysfakcji naszych Klientów, poprzez proponowanie rozwiązań prawnych, które zapewnią  bezpieczeństwo, spokój oraz stabilizację. Filozofia naszego działania opiera się na założeniu, iż usługi prawne powinny być wykonywane z zachowaniem najwyższych standardów zawodowej staranności i wiedzy, pamiętając jednocześnie o indywidualnym podejściu do każdego klienta.

 

Jesteśmy przekonani, że jedyna droga do naszego sukcesu wiedzie przez pełne rozpoznanie i zrozumienie potrzeb Klientów.

 

Współpraca z każdym naszym Klientem oparta jest na trzech filarach: wiedzy, uczciwości i lojalności. Dlatego też nie tylko troszczymy się o jakości świadczonych przez Kancelarię usług, ale także przywiązujemy dużą uwagę do kwestii związanych z zachowaniem dyskrecji oraz jasności ustaleń finansowych.

 

Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy.

 

Zespół Kancelarii